EĞİTİMDE YENİ DÖNEM TEMEL LİSE

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) tarafından dershanelerin eğitim öğretim faaliyetlerine son vermesi ile eğitimde yeni dönem temel liseler ortaya çıkmıştır. Temel liselerin amacı öğrencilerin iyi bir üniversiteye gidebilmelerini sağlamaktır. Devlet liselerine giden öğrenciler üniversiteye hazırlanmaya 12. Sınıfta başlamaktadır, biz yani Donanım Vip Temel Lisesi öğrencilerimizi 9. Sınıftan itibaren üniversite hazırlık programına alarak hem daha iyi bir üniversite hem de daha iyi bir hayat hazırlamaktayız.

Hem okul hem dershaneye giden öğrenciler Donanım Vip Temel Lisesi sayesinde bu dertten kurtulacak ve daha rahat bir şekilde hem okul hem dershane eğitimi alabilecek.

Yeni dönem temel liseler öğrenciler açısından avantajları devlet liselerine bakılaraktan baha fazladır. Öğrenci derste takıldıkları konuları birebir etüt alarak derslerinden geri kalmıyorlar ve sınavlarda zorlanmıyorlar.

Yeni dönem temel lise olan Donanım Vip Temel Lisesi olarak öğrencilerimize sınav öncesi sınav sonraları için sosyal etkinlikler düzenliyoruz ve öğrencilerimiz derslerden sıkılmıyor.

Öğrencilerimiz uzman psikologlarımız tarafından psikolojik destek alarak derslerinde bir gerileme yaşamıyoruz.

Hafta sonları verdiğimiz ek derslerle öğrencilerimize daha fazla tekrar yapabilme olanağı sağlıyoruz ve öğrencimiz konuları kolay kolay unutmuyor.

 Yeni dönem temel liseler TEOG yerleştirmelerinde sıkıntı yaşayan öğrenciler için çok avantajlıdır da. Şöyle ki okulu evinden uzak yerlere çıkan öğrenciler artık bu strese girmeyecek ve evine en yakın temel lise kurumuna sınavsız bir şekilde kaydını yaptırabilecek.