Etüt Merkezi Hizmeti

Bakırköy Donanım Vip Eğitim’in

Etüt Merkezi Sistemi Şu Şekildedir;

Pazar günleri isteyenlere tüm gün sınırsız Matematik ofis soru çözümü ve etüt yapma imkanları bulunmaktadır.

Başlarında bulunan öğretmenimizin eşliğinde etüt salonumuzda ders çalışır ve ödevlerini yaparlar,

Öğrencilerimiz ders aralarında oyun oynayabilir ve dinlenebilirler,

İsterlerse Ayşe Teyzemizin hazırladığı; sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi yemeğini yiyebilirler.

Etüt merkezimizde 08.30 dan itibaren kahvaltı, 09.00 dan itibaren Etüt salonunda ders çalışma programı başlar. Akşam 19.25’ e kadar etüt salonunda ders çalışılabilir.

Etüt eğitimi hizmetlerimize ek olarak Eğitim Koçluğu sistemimizle; öğrencilerimize ders çalışma programı hazırlıyor ve takip ediyoruz, öğrencimizin okul dersleri ve durumu hakkında öğretmenleriyle öğrencinin durumunu değerlendiriyoruz.

Uzman psikoloğumuz öğrencilerimiz ve velilerimizle görüşmeler yaparak, psikolojik destek veriyor.

Deneme sınavlarımızla öğrencilerimizin okul notları dışında denemelerdeki durumunu da ölçme imkanımız oluyor.

Öğrenci anlamadığı dersler için isterse ayrıca birebir özel ders alabiliyor.

Kurallarımız

* Etütte bulunan hoca disiplinden sorumludur.

* Etütlerin sükuneti korunacak; ses, söz, tavır ve davranışlarla bu sükunet bozulmayacaktır.

* Etüt salonunda yemek ve içmek yasak olduğu gibi masa üzerlerinde de çöp bırakılmayacak, yerlere çöp atılmayacaktır.

* Etüt salonunda kitap ve defterler dağınık bırakılmayacak.

* Etüt süresince etüt salonlarından çıkılmaz, koridorlarda gezilmez ve tuvalete gidilmez.

* Etütte her öğrenci kendi başına çalışır. Yanındaki öğrenci ile herhangi bir iletişim kuramaz.

* Etüt kurallarına uymayanlar uyarılır, sorumluluk alır, kuralları ihlal etmeye devam edenler cezalandırılır.

* Donanım Vip Eğitim Bakırköy Merkez Telefon Numaramız; 0212 660 38 47 Bizi arayarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz…

Bakırköy Donanım Etüt Merkezi hem velilerimiz hem de öğrenciler için faydalı bir sistemdir. Öğrencileri disiplinli ve programlı ders çalışma bilincine teşvik etmektedir.

Öğrenci Donanım da isterse ders çalışabilir, isterse de branşında uzman öğretmenlerden bir’e bir özel ders alabilir. İstediği dersten, istediği gün ve saatte, istediği kadar.

9. ve 10. sınıflar için saat 16.10-17.50 arası Etüt ve Ofis (serbest) (Hafta İçi Her Gün) 11. ve 12. sınıflar için 16.10-17.50 arası Etüt ve Ofis (zorunlu) (Hafta İçi Her Gün)

Öğrencimiz etüt merkezine gelir, okul ödevleri yapar, takıldığı yerleri öğretmenine sorar. Aynı zamanda sessiz bir şekilde dersini de çalışabilir. Dikkat dağıtan televizyon, bilgisayar, telefon gibi cihazlardan uzak ders çalışmak, öğrencide başarıyı arttırmaktadır. Bu yüzden öğrenci etüt merkezimize geldiğinde cep telefonunu teslim ettikten sonra ders çalışma salonuna çıkabilir.

Etüt merkezine gelip, devam eden öğrencilerin derslerinde daha çok yükselme ve başarı görülmektedir, çünkü ev ortamında çalışılan dersle etüt merkezinde çalışılan ders arasında çok farklılık vardır. Evde

öğrencilerin dikkatinin dağılması daha kolaydır ama etütte böyle bir durum olmaz. Etrafındaki herkesin ders çalıştığını gören öğrenci ders çalışmak isteyecektir.

Etüt merkezinde öğrenciler belli bir programa ve sisteme alışırlar. Bu da onların derslerde daha düzenli olmasını sağlar. Ders çalışma bilinci herkes için çok önemlidir, biz de etüt merkezimizde öğrencilerin disiplinli ve planlı ders çalışmasına yardımcı olmaktayız.

Öğrenciler en iyi etüt merkezine geldiklerinde lüks sınıflarla, sıcak bir ortamla ve rahatça istediklerini yiyebilecekleri teraslı kantinimizle karşılaşırlar. Amacımız en iyi ve rahat bir şekilde öğrencilerimizi başarıya taşımaktır.