Etüt Merkezinin Yararları

Etüt merkezi hem velilerimiz hem de öğrenciler için çok faydalı bir sistemdir. Öğrencileri disiplinli ve programlı ders çalışma bilincine teşvik etmektedir.

Öğrencimiz etüt merkezimize gelir; okul ödevlerini yapar, takıldığı yerleri öğretmenine sorar. Aynı zamanda sessiz bir şekilde dersini de çalışabilir. Dikkat dağıtacak televizyon, bilgisayar, telefon gibi cihazlardan uzak bir şekilde ders çalışmak öğrenci de başarıyı arttırmaktadır. Bu yüzden öğrenci etüt merkezimize geldiğinde cep telefonunu teslim ettikten sonra dersliğe çıkabilir.

Etüt merkezine gelip, devam eden öğrencilerin derslerinde daha çok yükselme ve başarı görülmektedir. Çünkü ev ortamında çalışılan dersle etüt merkezinde çalışılan ders arasında çok farklılık vardır. Evde öğrencilerin dikkatinin dağılması daha kolaydır ama etütte böyle bir durum olmaz. Etrafındaki herkesin ders çalıştığını gören öğrenci ders çalışmak isteyecektir.

Etüt merkezinde öğrenciler belli bir programa ve sisteme alışırlar. Bu da onların derslerde düzenli olmasını sağlar. Ders çalışma bilinci herkes için çok önemlidir. Biz de etüt merkezimizde öğrencilerin disiplinli ve planlı ders çalışmasına yardımcı olmaktayız.

Öğrenciler etüt merkezine geldiklerinde sıcak bir ortamla rahatça istediklerini yiyebilecekleri teraslı kantinimizle karşılaşırlar. Amacımız en iyi ve rahat bir şekilde öğrencilerimizi başarıya taşımaktır.

Etüt merkezinin yararlarını görebilmeniz için sizi Bakırköy’ deki merkezimize davet ediyoruz.

0212 660 38 47 – 0212 571 34 55

Bakırköy