Etüt Salonu Hizmeti

Donanım Vip Eğitim Butik Temel Lisesi bire bir özel ders, grup dersi, ofis soru çözümü, etüt merkezi, sosyal aktivite ve deneme sınavı sıklığıyla tam donanımlı bir kurumdur.

Etüt salonu hizmetimizde öğrenciler istedikleri zaman etüt salonumuza gelerek sessiz bir şekilde ders çalışabilirler,

Etüt salonunda sessizlik esastır, etüt salonu etüt merkezi hizmetinden farklıdır.

Etüt salonu hizmetimizde sadece sessizce ders çalışılır.

Butik temel lise tarzı çalışan kurumumuz mevcut deneyimli ve uzman kadrosu ile en kaliteli eğitimi uygulamaktadır. Her öğrencinin sınıf danışmanının yanı sıra kişiye özel bir eğitim koçu vardır ve eğitim koçu her öğrencisiyle yakından ilgilenmektedir. Her koç her hafta öğrencisine düzenli, eksik oldukları konuları giderici, verimli bir çalışma programı hazırlamaktadır. Sık sık düzenlenen veli toplantılarıyla öğrencinin gidişatı ders hocaları ile değerlendirilir. Eğitim koçları her hafta velileri arayarak haftalık öğrencinin durumu ve deneme sonuçları değerlendirilir.

Donanım Vip Eğitim’ in kalite anlayışı, içinde barındığı eğitim sistemlerinin ( ofis soru çözümü, 1 e 1 özel ders, deneme sınavı, eğitim koçları, rehberlik hizmeti, psikolog desteği, etüt merkezi) uygulanışındaki disiplinden geçmektedir. Bu disiplin öğrencilerimiz için ayarladığımız etüt merkezi sistemimiz içinde aynen geçerlidir.

Butik temel lisemizin etüt salonu öğrencilerimizin ihtiyaç, istek ve taleplerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Öğrencilerimiz gerek sınavlarına hazırlanma gerekse günlük derslerinin tekrarını rahat ve ferah bir şekilde yapma imkanı bulur. Etütlerde her öğrenci bireysel çalışır. Donanım Vip Eğitimde etüt disiplininin amacı; etkin ve verimli ders çalışma alışkanlığı kazandırmaktadır. Her öğrencimizin ulaşmak istediği bir hedefi vardır ve verdiğimiz hizmetlerin kalitesinin yanında etüt sistemimizin de disipliniyle onlara destek sağlamaktayız.

 

Kurallarımız:

 

  • Etütte bulunan hoca disiplinden sorumludur.
  • Etütlerin sükuneti korunacak: ses, söz, tavır ve davranışlarla bu sükunet bozulmayacaktır.
  • Etüt salonunda yemek ve içmek yasak olduğu gibi masa üzerlerinde de çöp bırakılmayacak, yerlere çöp atılmayacaktır.
  • Etüt salonunda kitap ve defterler dağınık bırakılmayacak.
  • Etüt süresince etüt salonlarından çıkılmaz, koridorlarda gezilmez ve tuvalete gidilmez.
  • Etütte her öğrenci kendi başına çalışır. Yanındaki öğrenci ile herhangi bir iletişim kuramaz.
  • Etüt kurallarına uymayanlar uyarılır, sorumluluk alır, kuralları ihlal etmeye devam edenler cezalandırılır.
  • Donanım Vip Eğitim Bakırköy Merkez Telefon Numaramız; 0212 660 38 47 Bizi arayarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz…

 

Bakırköy Donanım Etüt Merkezi hem velilerimiz hem de öğrenciler için faydalı bir sistemdir. Öğrencileri disiplinli ve programlı ders çalışma bilincine teşvik etmektedir.

Öğrenci Donanım da isterse ders çalışabilir, isterse de branşında uzman öğretmenlerden bir’e bir özel ders alabilir. İstediği dersten, istediği gün ve saatte, istediği kadar.

9. ve 10. sınıflar için saat 16.10-17.50 arası Etüt ve Ofis (serbest) (Hafta İçi Her Gün)
11. ve 12. sınıflar için 16.10-17.50 arası Etüt ve Ofis (zorunlu) (Hafta İçi Her Gün)

Öğrencimiz etüd merkezine gelir, okul ödevleri yapar, takıldığı yerleri öğretmenine sorar. Aynı zamanda sessiz bir şekilde dersini de çalışabilir. Dikkat dağıtan televizyon, bilgisayar, telefon gibi cihazlardan uzak ders çalışmak, öğrencide başarıyı arttırmaktadır. Bu yüzden öğrenci etüt merkezimize geldiğinde cep telefonunu teslim ettikten sonra ders çalışma salonuna çıkabilir.

Etüt merkezine gelip, devam eden öğrencilerin derslerinde daha çok yükselme ve başarı görülmektedir, çünkü ev ortamında çalışılan dersle etüt merkezinde çalışılan ders arasında çok farklılık vardır. Evde öğrencilerin dikkatinin dağılması daha kolaydır ama etütte böyle bir durum olmaz. Etrafındaki herkesin ders çalıştığını gören öğrenci ders çalışmak isteyecektir.

Etüt merkezinde öğrenciler belli bir programa ve sisteme alışırlar. Bu da onların derslerde daha düzenli olmasını sağlar. Ders çalışma bilinci herkes için çok önemlidir, biz de etüt merkezimizde öğrencilerin disiplinli ve planlı ders çalışmasına yardımcı olmaktayız.

Öğrenciler en iyi etüt merkezine geldiklerinde lüks sınıflarla, sıcak bir ortamla ve rahatça istediklerini yiyebilecekleri teraslı kantinimizle karşılaşırlar. Amacımız en iyi ve rahat bir şekilde öğrencilerimizi başarıya taşımaktır.

Donanım Vip Eğitim Etüt Merkezi Bakırköy

0212 660 3 847