Temel Liseler

Temel liseler dershanelerin kapatılma kararının resmi gazetede yayınlanmasından sonra öğrencilerin okul derslerini azaltıp sınavlarla vermesini sağlayarak üniversite sınavına daha verimli hazırlanmalarını ve dershaneleri sisteme dahil etmeyi amaçlayan yeni lise statüsünde yer alacak bir projedir. Temel lise kendi içinde butik temel lise ve normal temel lise olarak ikiye ayrılır.Butik temel liselerin farkı normel temel liselere nazaran daha az öğrenci kapsayarak daha çok ilgi gösterir.

Temel liseler öğrencilere daha fazla imkan sağlar. 12 kişilik sınıflarda sınırlı kontenjan ile verdiğimiz eğitimlerin yanı sıra cumartesi günleri yapacağımız türkiye geneli deneme sınavlarında seviyenizi ölçerek almanız gereken etütleri belirleyerek sizlere iletiyoruz. Her ay verdiğimiz psikolojik terapilerle sınav stressinizi minimuma indirip siz değerli öğrencilerimize eğitim koçluğu hizmeti sunuyoruz. Üniversiteyi kazanmak isteyen öğrencilerimize en disiplinli hizmet garantisi veriyoruz. Profesyonel eğitim kadromuzla üniversite çalışmaya odaklı öğretmenlerimizl birebir eğitim fırsatı yakalamanızı sağlıyoruz. Öğrencilerimizin her biri için yıllık 60 birebir etüt özel ders veriyoruz. Üstelik bu sayıyı arttırabiliyorsunuz. Ve Anadolu liselerinden hiçbir farkımız yok ama avantajlarımız çok fazla. Eğitim ve öğretiminizi tamamladığınızda diploma alırsınız. Öğrencilerimizin rahat hissetmesi ve bunaltıcı okul üniformalarından kurtulmak için temel lise serbest kıyafet uygulamasına gittik. Alacağınız etütlerle bilgi eksikliğinizi giderir, öğrenme bozukluklarınızı düzeltir, gördüğünüz dersleri tekrar edip zamanınızı daha verimli kullanıp kısa zamanda çok şey öğrenebilirsiniz, unutmayın başarının yolu etkin ve verimli çalışmaktadır. Sizlere ezber yaparak değil de kalıcı bilgiler sunuyoruz. Bunun karşılığında ise sizden dersi dinlemenizi, öğrenmeye istekli olmanızı, size hazırladığımız çalışma planı doğrultusunda derslerinize düzenli çalışmanızı, bilgiyi kullanılır hale getirerek testler çözüp gerek üniversite sınavında gerek normal yaşantınızda kullanmanızı temenni ediyoruz.

Donanim vip butik lisemize ortaokul, imam-hatip ortaokulunu bitiren öğrencilerimiz kayıt yaptırabilir ve 9. sınıf sonrasındakı öğrencilerimiz nakil yolu ile aramıza katılabilir. Temel liseler Fen, Anadolu liseleri, kolejlerden hiçbir farkı olmayıp her pazar günü uzman eğitim kadromuzla ek olarak tam gün matematik ofis ve etüt veriyoruz. 11 yıllık tecrübemiz ve sunduğumuz imkanlarla bizimleyseniz üniversite kazanmaya mahkumsunuz. Eğitim koçlarımızın öğrencilerinizi konuşarak motive eder, hedeflerine ulaşmak için gerekli yolu gösterir, öğrenci velisi ile sürekli irtibat kurarak durumu hakkında bilgi verir, öğrencilerin sınav sırasında reaksiyonlarını belirleri, en uygun meslek seçimine yardımcı olur.Sizleri sınavlara tam donanımlı hazırlamak için kaliteli eğitim vererek sınav sırasında doğabilecek psikolojik sorunları, dikkat dağınıklıklarını önceden tespit edip çözer.  Üniversite hayali olan öğrencilerinin bizimle olması onu başarıya yakınlaştırır ve sosyal etkinliklerimizle onu kendı hedefleri doğrultusunda çalışmaya motive ederek derslerden bunalmasını engelliyoruz.

Eğitim alanında size sunduğumuz imkanlar şunlardır, konu tekrarlarımız, ödevleriniz daha için fazla zaman ayırmanıza yardımcı ders programlarımız ile hem yoğun hem bunaltmayan eğitim alırsınız. Bakırköy de bulunan temel lisemize gelerek bizimle tanışabilir, öğretmen kadromuz ile tanışabilirsiniz. Hafta içi 9.00-18.30 arası cumartesi 9-12.10 arası eğitim veriyoruz. Gün içinde ödev tekrarı ve özel etüt saatlerimiz mevcut. Kaydınızı Bakırköy de bulunan Donanım Vip Temel lisemize gelerek hemen yaptırabilirsiniz.