Verdiğimiz Hizmetler

Kalabalık sınıflar, arka sıralardan dersi takip edememe sıkıntısı, okulla bağlantılı olmayan çalışma programları…Donanım vip eğitimde bunlara son…

İster Sadece Özel Ders, İster butik dershane kurs programları, ister etüt merkezi,

ihtiyacınız neyse size özel çözümler burada.

Maksimum 6 kişilik sınıflarda her branşta uzman öğretmenlerle, grup ve birebir özel derslerle donanım vip eğitim butik dershane ve etüt merkezi olarak öğrencilerimizin çalışmalarına en iyi şekilde destek olmayı hedefliyoruz.

Eğitim koçlarımızın öğrencilerin okuldaki ders ve sınavlarını göz önünde bulundurarak her hafta hazırladıkları çalışma programları, özel ders programları ve birebir öğrenci takipleriyle öğrencilerimize programlı ve verimli bir çalışma alışkanlığı kazandırıyoruz.

Öğrenci velileriyle görüşmeler yaparak öğrenci hakkında bilgi alışverişinde bulunuyor ve belli aralıklarla veli toplantıları düzenliyoruz.

Her hafta deneme sınavı ve belli aralıklarla yapılan KOZ adını verdiğimiz yazılı sınavları uygulayarak öğrencilerimizin başarı durumlarını yakından takip ediyor ve sınav stresini en aza indirmek için seanslar halinde öğrencilerimize psikolog desteği imkanı sunuyoruz.

Öğrencilerin çözemedikleri soruları öğretmenleriyle birebir çözebilmesi için ofis saatleri uyguluyor , akşam 21.00’a kadar çalışabilmeleri için etüt saatleri düzenliyoruz.

Akıllı tahta,projeksiyon kullanımı ve klimalı sınıflarla öğrencilerimize rahat bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Kaliteli yayınlardan seçtiğimiz kitaplar ve verilen ödevlerle öğrencilerimizin çalışmalarını pekiştiriyoruz.

Ve büyük ödül…Donanım vip eğitimde 1.olan öğrencimize mini Cooper hediye ediyoruz…